Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

 „Promocja wyników badań powstałych w efekcie realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020”

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych podjęła inicjatywę mającą na celu promowanie wyników badań, powstałych w efekcie realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Działania promocyjne mają polegać na bezpłatnej możliwości prezentacji wyników badań na portalu internetowym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Szczególnie ważne są wyniki badań, które wykazują gotowość do ich komercjalizacji. W związku z powyższym, na naszej stronie internetowej, w zakładce „Komercjalizacja wyników B+R”, opisany zostanie w formie „Karty Komercjalizacji” m.in. przedmiot projektu, wynik badań oraz potencjalna możliwość praktycznego wykorzystania. Przedmiotowe działania wpłyną pozytywnie na rozpowszechnianie idei współpracy nauki i biznesu oraz wzrost zastosowania innowacyjnych rozwiązań w sektorze MŚP.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych